خانه / سرگرمی / جایزه برای اولین زوجی که پسردار شوند!

جایزه برای اولین زوجی که پسردار شوند!

مییستسه اودژانگسکیه (Miejsce Odrzańskie) یک روستای کوچک در جنوب لهستان و در نزدیکی مرز جمهوری چک است. این روستا به اولین خانواده‌ای که فرزند پسر به دنیا بیاورند، جایزه می‌دهد!

حداقل ۹ سال است که هیچ پسری در این روستا به دنیا نیامده و کوچکترین پسری که هنوز در روستا زندگی می‌کند ۱۲ ساله است. هیچکس نمی‌داند چرا، اما زوج‌های این روستا به ندرت پسر به دنیا می‌آورند.

بیشتر سکنه این روستا زن هستند و مردم محلی می‌گویند از وقتی به یاد دارند همین طور بوده است. شهردار این روستا اخیرا به خبرنگاران گفته که بعد از بررسی اسناد تاریخی و بازبینی گواهی‌های تولد ثبت شده تایید می‌کند که نادر بودن تولد پسران در این روستا چیز عجیب و تازه‌ای نیست. او همچنین برای اولین زوجی که فرزند پسر به دنیا بیاورند جایزه‌ای در نظر گرفته است.

جایزه برای اولین زوجی که پسردار شوند

یکی از ساکنان روستا می‌گوید: «چند دهه است که وضع همین است. من به این روستا آمدم و با یک دختر محلی ازدواج کردم و صاحب دو دختر شدم. من دوست دارم پسر داشته باشم، اما احتمالا نمی‌شود. من فکر نمی‌کنم اینجا زنان پسردار شوند.»

خبر دخترزایی این روستا اخیرا در لهستان پخش شده و توجه رئیس بخش ژنتیک دانشگاه پزشکی ورشو را جلب کرده است. او گفته باید سوابق تاریخی و آمار تولد را با دقت بیشتری بررسی کند تا جواب این راز را پیدا کند. ابتدا باید ارتباط والدین دختران را با یکدیگر بررسی کرد، حتی ارتباط دور. سپس با آن‌ها مصاحبه کرد و شرایط محیطی را سنجید.

منبع: odditycentral

بیشتر بخوانید  رازهایی که سال‌هاست دانشمندان را گیج کرده!

مطلب پیشنهادی

عجیب و غریب‌ترین عنکبوت‌های دنیا

عنکبوت‌ها در حالت عادی خیلی‌ها را می‌ترسانند. حدود ۳۰% امریکایی‌ها از عنکبوت می‌ترسند. جای تعجب …

گلی که با انفجار پخش می‌شود!

«Impatiens glandulifera» یا گل حنای هیمالیایی، یک گیاه مهاجم با روش تکثیر بسیار خاص است. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دریافت مطالب در تلگرام

 

دریافت مطالب در تلگرام